ויזה לויטנאם - ישראל ויטנאם בע"מ מנפיקה ויזה מהירה באתר
עברית English Tiếng Việt
ישראל וייטנאם
הודעות לנוסעים לוייטנאם:

ויזה לויאטנם

שעון וייטנאם:

הויזה מתאימה לכניסה בטיסה בלבד


שימו לב: הזמנת ויזה דחופה בתוך 4 שעות מתבצעת מיום שני עד שישי בלבד.
במקרים דחופים בסופ"ש יש ליצור קשר טלפוני למספר 054-2345234

ויזה דחופה לווייטנאם

מי שזקוק להוצאת ויזה דחופה לוייטנאם מסיבות שונות, לא ידעתם, שכחתם, או אם החלטתם על טיול ספונטני ולהוסיף את וייטנאם למסלול, זהו שירות שעשוי להציל אתכם מאיבוד טיסה וביזבוז של כסף. לעיתים ניתן לתת שרות תוך זמן קצר וזה נכון למקרים חריגים מסוימים שיישקלו במשרד הפנים בוייטנאם ובתיאום טלפוני מראש בלבד. אל תופיעו ברגע האחרון מבלי לתאם כדי לא להתאכזב מהסירוב. העלויות של השירות תלויות בשעות הטיסה, בדחיפות שלה וסוג הויזה (משך השהיה ואם כניסה חד פעמית או רב פעמית). תוכלו להיעזר בשירותי החברה 24/7. היו מקרים בהם הוצאו אישורים בפחות משעת עבודה. השתדלו להזמין את הוויזה שלכם מוקדם ככל האפשר כדי ליהנות מטיול רגוע.
 

מהו התהליך להגשת בקשה ויזה לויאטנם באתר


•    באתר יש ללחוץ על הזמן ויזה או על שלב 1 בדף הבית.
•    יש למלא פרטים אישיים וכן פרטים המופיעים בדרכון. חשוב למלא את הפרטים באופן מדויק ולא להחסיר פרטים. אם לדוגמה רשום בדרכון שם             אמצעי יש לרשום אותו.
•    יש ללחוץ על continue על מנת לעבור לדף התשלום.

•    לאחר מספר ימים (או עד 4 שעות במקרה של ויזה דחופה) תקבלו למייל את האישור החתום המבטיח את קבלת הויזה בשדה התעופה. את האישור יש להדפיס- תידרשו להציגו עוד לפני ההמראה. בנוסף תקבלו למייל גם את טופס 1NA אותו תצטרכו למלא ולחתום על מנת להצהיר שהפרטים הינם נכונים.

למה עוד יש לשים לב?
עם הצגת האישור וטופס 1NA תצטרכו להציג גם שתי תמונות פספורט. גודל התמונות יכול להיות 3X4 ס"מ, 6X4 ס"מ או 5X5 ס"מ. בנוסף תידרשו לשלם עמלה עבור חיתום הויזה. עבור ויזה לויאטנם בודדת, באמצעותה תוכלו להיכנס לוייטנאם פעם אחת בלבד לאורך תקופת הויזה (שיכולה להיות חודש או שלושה חודשים) תשלמו 25$. עבור ויזה לויאטנם רב פעמית באמצעותה תוכלו להיכנס לוייטנאם ללא הגבלה למשך התקופה תשלמו 50$.
 

 

בטופס הבא ניתן להתחיל בתהליך קבלת ויזה לויאטנם

פרטי מזמין
מספר ויזות
 
סוג ויזה
 
יעד הגעה
 
דמי שירות ויזה: