עברית English Tiếng Việt
ישראל וייטנאם
הודעות לנוסעים לוייטנאם:

חיסונים לויאטנם

מתכננים לנוסע לויאטנם? עם חברת ישראל ויאטנם בע"מ תזכו למענה שלם עבור כל צורכי הנסיעה, החל מהוצאת ויזה ועד סיוע ליבואנים ויצואנים. בנוסף תוכלו לקבל מהחברה מידע כללי אודות המדינה לרבות כל הקשור לחיסונים לויאטנם.

 

הצורך בחיסונים לויאטנם

בהיותה מדינת עולם שלישי, עם רמה נמוכה יחסית של תברואה ורמה גבוהה של סיכון להידבק במחלות שאינן פעילות בישראל, משרד הבריאות ממליץ למטיילים בויאטנם לבצע מספר חיסונים כנגד מחלות נפוצות שונות. את החיסונים מומלץ לקחת לאחר היוועצות עם רופא ולהתאימם באופן אישי למצבכם הבריאותי, אופי הטיול וההיסטוריה החיסונית שלכם. את החיסונים יש לקחת בפרק זמן של שישה שבועות לפחות טרם מועד הנסיעה, בגין זמן השפעתם ומכיוון שחלק מהחיסונים נלקחים בסדרה עם הפסקות ביניהם. לא אחת מדובר באותם חיסונים לויאטנם וקמבודיה.

 

חיסונים נפוצים לויאטנם

עבור נסיעה לויאטנם יש חיסונים שונים שמקובל ליטול, הכוללים:

  • צהבת מסוג A- חיסון כנגד סוג של דלקת כבד המומלץ בדרך כלל לכול הנוסעים למדינה.

  • חיסון לטיפוס בטן- מומלץ לרוב לכל הנוסעים לויאטנם.

  • צהבת מסוג B- חיסון כנגד סוג של דלקת כבד המומלץ למי שמתכנן שהייה ארוכה במדינה, או למי שטיולו כולל ספורט אתגרי עם סיכון יותר גבוה לפציעה. כמו כן החיסון מומלץ למי שעומד לעבור במדינה טיפול פיזי כמו טיפול שיניים, טיפול רפואי, פירסינג או קעקועים. יש לדעת כי סוג זה של צהבת עובר גם במגע מיני.

  • קדחת מוח יפנית- חיסון שלרוב מומלץ למתכננים שהות ארוכה במדינה בייחוד אם מדובר בחודשים מאי עד יולי בהם המחלה יותר פעילה.

  • כלבת- מומלצת למתכננים שהיה ארוכה בויאטנם או לכאלו המתעתדים לבוא במגע עם בעלי חיים.

  • עוד חיסונים – כמו חזרת, אדמת חצבת, שעלת, טטנוס ודיפטריה. יש לוודא שהינכם מחוסנים נגד מחלות אלו ובמידת הצורך להשלים חיסונים.

 

לסיוע מקצועי נוסף

לקבלת עוד מידע אודות חיסונים ויאטנם ולסיוע בהוצאת ויזה ומענה לצרכים נוספים, השאירו פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם ישראל ויאטנם בע"מ בטלפון 053-9821070 או במייל info@israel-vietnam.com.