עברית English Tiếng Việt
ישראל וייטנאם
הודעות לנוסעים לוייטנאם:

יבוא מויאטנם

אם אתה איש עסקים נמרץ, כזה שיודע לזהות הזדמנויות או לרכב על גל הצלחה קיים, אם אתה נהנה לאתגר את היכולות השיווקיות שלך ורוצה להיות יזם אמיתי ויבואן של ממש בגזרה חמה במיוחד – יבוא מוייאטנם עשוי להיות הדבר שאתה מחפש. הארץ האסייתית הפכה בשנים האחרונות לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות והיא מאפשרת לייבואנים ישראלים לייבא סחורות חמות מוייטנאם ולהרוויח משוק השומר על יציבות כבר שנים ארוכות ונמצא במגמת צמיחה תמידית. 
וייטנאם הפכה לארץ יצרנית בשל כח האדם הזול יחסית, והמדינה שאליה עוברים יצרנים מסין. סין הפכה ליקרה, ועתיד המטבע לא ברור. יצרנים רבים מבקשים לייצר בוייטנאם במקביל לסין כבטחון ליום שמשהו עלול לקרות בסין.
בוייטנאם ניתן למצוא כמעט הכל ובאיכויות טובות.

יבוא ויאטנם – היקף הולך וגובר

היבוא מוייטנאם בעיקר בתחומים הבאים:

1.    סחורות חקלאיות
א. אורז 
ב. קפה
ג. פלפל
ד. תבלינים 

2.    דגים ופירות ים
3.    שימורים
4.    טקסטיל
5.    הנעלה 
6.    עבודות אומנות – יצור ידני 
7.    אלקטרוניקה ומעגלים מודפסים
8.    מחצבים

ניתן לראות נתונים נרחבים בפריטים שמייבאים מויטנאם לישראל נתונים לפי הבנק העולמי. לחץ כאן

לאילו כישורים אזדקק כיבואן בויאטנם?

ראשית, עליך ליצור קשרים עם אנשים בעמדות השפעה ועמדות מפתח מקומיים בד בבד עם איתור יצרנים אמינים המתמחים בתחום שלך. מבלי שתלמד לעומק את השוק ואת התרבות המקומית – לא תצליח לעשות זאת באופן מוצלח, לכן השלב הראשוני הזה הוא חשוב.
שנית, עליך לדעת אנגלית על בוריה, במידת האפשר ללמוד לדבר ויאטנמית ברמת השיחה הבסיסית. ידיעת השפה תסייע לך להשתלב באופן מוצלח יותר בגזרה המקומית ותגרום לקשרים שאתה מתחיל לכונן להיות עמוקים וחבריים יותר, מה שיוביל לאמון מוצלח יותר בין הצדדים.
מלבד אלו, תהיה זקוק גם להוצאת ויזה לויאטנם. כל הגעה לויאטנם מותנית בהצגת אשרת שהיה בתוקף. כדי לחסוך לך זמן רב ולהניח לך לטפל בחלקים החשובים באמת, תוכל להשתמש באחד מאתרי האינטרנט הייעודים ולעבור הליך פשוט וקל שיביא בכנפיו את הויזה המיוחלת. כל שתתבקש לעשות הוא למלא את פרטיך, לציין האם תרצה ויזה בתוקף לחודש או לשלושה חודשים, האם אתה זקוק לויזה לכניסה חד פעמית למדינה או שבמהלך התקופה תיכנס אל  המדינה יותר מפעם אחת ולשלם אגרה. לאחר מכן, עליך להשלים את האישור שתקבל ולהציגו בשדה התעופה של ויאטנם, בנוסף לשתי תמונות פספורט. 
חשוב לציין שמתוקף תפקידך כיבואן וכאיש עסקים, וודאי תצטרך להגיע לויאטנם כמה פעמים במהלך התקופה ולכן הקפד למלא את פרטיך האישיים ולהצהיר על כוונותיך בפירוט. אתה לא רוצה להפסיד הזדמנויות עסקיות בשל כשלים טכניים.

ישראל וייטנאם תוכל לסייע לך משלב הויזה באתר, קביעת פגישות, תרגום סימולטני בפגישות, מציאת שותפים עיסקיים הולמים והצוות שלנו המקומי ילווה אתכם בשלבים השונים ובדיקת הסחורות.